Servis Bakım 2017-05-22T12:44:05+00:00

Servis & Bakım

Hizmet verdiğimiz endüstriyel pompa ve vana konusunda, artan portföyümüzle beraber oluşan servis ihtiyacını karşılayabilmek adına devreye alma, arıza ve yedek parça konusunda kullanıcıların sorunlarını çözümlemek amacı ile kurulan servis atölyemiz ve sahada sağladığımız destek sayesinde müşterilerimizin her zaman yanında olmayı, arızaları ve yaşanabilecek sorunların önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Tecrübeli kadromuzla, tam müşteri memnuniyeti hedefi yakalamak için durmaksızın ve zaman ayrımı olmaksızın çalışmaktayız.

Hizmet sağladığımız her sektörde çalışan ekipmanların sorunsuz, düzenli çalışması, ve arıza yaşanmasının önüne geçebilmek adına verdiğimiz servis hizmeti kalitesini artırmak ve geliştirmek için sürekli olarak teorik ve pratik eğitim ile geliştiriyor ve yenileniyoruz.

Uyguladığımız servisin kalitesini üst düzeyde tutabilmek için yardımcı ekipmanlar ile (lazerli ileri teknoloji cihazlarla kaplin ayarı, vibrasyon analizi, lazerli termometre ve lazerli devir ölçer aletleri ile) sürekli yerinde kontrollerimizle olası arızaların önüne geçerek, bakım maliyetlerini düşürmekteyiz ve beklenmeyen hasarları önlemekteyiz.